Top 5 filmów ze świętami w tle

Dermika_www_Blog_meskie_spa_top

KEVIN SAM W DOMU

To niekwestionowany zwycięzca w rankingu najpopularniejszych filmów świątecznych. Emitowany rokrocznie od 1992 roku, cały czas przed ekrany telewizorów przyciąga wierne grono fanów. Historię chłopca, który przypadkowo został na Święta sam w domu, zna prawdopodobnie każdy z nas – a mimo to ciągle bawią jego potyczki z dwójką nieudolnych włamywaczy. Klasyka kina familijnego!

HOLIDAY

Dwie obce sobie kobiety, dwa złamane przez mężczyzn serca i jeden szalony plan – świąteczna zamiana miejsc! Co się stanie, gdy uciekną ze swoich światów, szukając miłości gdzie indziej? Chociaż to opowieść z zimą w tle, doskonale rozgrzeje serca wszystkich widzów, szczególnie jednak seans polecamy w damskim gronie. W rolach głównych sama aktorska śmietanka – Cameron Diaz, Kate Winslet, Jude Law oraz Jack Black.

TO WŁAŚNIE MIŁOŚĆ

Czym jest miłość? Trudno ją zdefiniować w zaledwie kilku słowach, a choć najpopularniejszą jest miłość romantyczna – dzięki bohaterom poznajemy także jej mniej oczywiste oblicza. Filmowy kolaż tworzy dziesięć historii, wszystkie jednak rozgrywają się w trakcie londyńskiej przedświątecznej gorączki. Dzięki różnorodnym wątkom film ogląda się z zainteresowaniem, a komediowy talent Hugh Granta to prawdziwa wisienka na torcie.

CZTERY GWIAZDKI

Dla niektórych Święta Bożego Narodzenia to czas odpoczynku – jednak gdy każdy z rodziców młodej pary jest po rozwodzie, czas kurczy się w zastraszającym tempie. Cztery różne wizyty, cztery różne rodziny i cztery różne komedie omyłek! Film świetnie się sprawdzi podczas rodzinnych spotkań, dostarczając mnóstwo uśmiechu.

CZEKAJĄC NA CUD

Piątka bohaterów, a każdy z nich w głębi serca czeka na cud. Młoda Latynoska, która jest po rozstaniu z toksycznym chłopakiem, barman, dość mocno odczuwający brak przyjaciół, wciąż wracający do szczęśliwych lat dzieciństwa Francuz, samotna rozwódka i tajemniczo zapoznany nieznajomy… Losy wszystkich bohaterów złączą się na jednej z nowojorskich ulic w pewien wigilijny wieczór….

czytaj także